Про журнал

Редакційна колегія журналу «Наука та інновації» керується у своїй роботі міжнародними етичними правилами наукових публікацій і дотримується політики відкритого доступу.
          З 2014 року журнал входить до міжнародного каталогу журналів відкритого доступу Directory of Open Access Journals (DOAJ).
          В 2017 році англійську версію журналу (ISSN 2409-9066) включено до наукометричної бази даних Web of Science (індекс цитування нових джерел Emerging Sources Citation Index). ESCI – це новий індекс цитування на платформі Web of Science в складі Web of Science Core Collection.
          З липня 2019 року англійську версію журналу (ISSN 2409-9066) включено до бази даних Scopus
          Журнал зареєстровано в міжнародних базах даних EuroPub, Ulrich’s Periodicals Directory та Index Copernicus International; занесено до бази даних «Наукова періодика України»; реферується у реферативному журналі «Джерело»; електронна копія журналу зберігається у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського.
          Входить до Переліку фахових видань України (категорія "А") по технічній, економічній, та фізико-математичній галузях науки.
          З 2014 року науковим публікаціям журналу агентством CrossRef надаються цифрові ідентифікатори DOI. Журналу присвоєно індекс DOI 10.15407/scin